Ons team

Diëtetiek - Voeding

Céline Van den Daelen

Diëtist - Voedingsdeskundige
Adviseur kankerpreventie
Oprichter - Coördinator van Æquilibrium

celine@aequi-librium.be

0479/844.903

Een nieuw evenwicht in het dieet
Kanker
Bariatrische chirurgie
Spijsverteringsstoornissen
Coördinatie van zorgpaden

Logopedie

Hannah Hayat

Logopedist

hannah@aequi-librium.be

Mondelinge taalachterstanden en -stoornissen
Ouderbegeleiding
Oro-myo-functionele stoornissen
(orthodontische follow-up)

Coaching

Esther Proficz

School- en loopbaanbegeleiding - Enneagram & MBTI

esther@aequi-librium.be

0478/741.878

Academische begeleiding Carrière heroriëntatie Enneagram & MBTI koppel of solo

Aline De Greef

Schoolcoach

aline@aequi-librium.be

0475/227.835

Wiskundeonderwijs (basis- en voortgezet onderwijs) Analyse van studieproblemen en ontwikkeling van studiemethoden voor leerlingen en studenten Motivatie en zelfvertrouwen in studies

Ludivine Engelbeens

Levens- en businesscoach voor volwassenen

ludivine@aequi-librium.be

0498/434.510

Carrièrewending
Persoonlijke ontwikkeling
Zelfvertrouwen
Eigenwaarde

Kinesiologie

Cécile Herbaut

Kinesioloog

cecile@aequi-librium.be

0496/930.918

Kinesiologie
Energiewerk
Energiemassage
Bachbloesems / Deva

Fysiotherapie

Leslie Scarset

Gespecialiseerd fysiotherapeut (urogynaecologie, coloproctologie)

leslie@aequi-librium.be

0470 11 69 96

Mathilde Seghin

Neurologisch fysiotherapeut

mathilde@aequi-librium.be

0496/862.775

Algemene fysiotherapie
Revalidatie na beroerte
Holistische benadering van de rug

Jolan Goossens

Orthopedisch fysiotherapeut - sport

jolan@aequi-librium.be

0479/51.40.82

Sportfysiotherapie
Musculoskeletale fysiotherapie
Postoperatiefysiotherapie
Personal trainer

Stéphane Wemaëre

Fysiotherapeut - Osteopaat

stephane@aequi-librium.be

0475/464.594

Sportfysiotherapie
Osteopathie
Postoperatieve revalidatie

Psychologie

Emilie Peetrons

Klinisch psycholoog - Hypnotherapeut

emilie@aequi-librium.be

0477/410.502

kinderen/adolescenten/volwassenen
seksuoloog
relatietherapeut
hypnotherapeut
trauma

Natasja Morjan

Klinisch psycholoog

natacha@aequi-librium.be

0497/20.06.36

Situaties van controle of intimidatie (moreel of seksueel) in de privé-, professionele of schoolomgeving.

Kathleen Stroobants

Psycholoog-Hypnotherapeut
Onco-psycholoog

kathleen@aequi-librium.be

0476/93.06.24

Hypnose gebruiken bij angststoornissen
Begeleiding bij ernstige ziekten
Pijnbestrijding
Verslavingen

Seksuologie - Paren

Emilie Peetrons

Klinisch psycholoog - Hypnotherapeut

emilie@aequi-librium.be

0477/410.502

kinderen/adolescenten/volwassenen
seksuoloog
relatietherapeut
hypnotherapeut
trauma

Persoonlijke training

Jolan Goossens

Orthopedisch fysiotherapeut - sport

jolan@aequi-librium.be

0479/51.40.82

Sportfysiotherapie
Musculoskeletale fysiotherapie
Postoperatiefysiotherapie
Personal trainer

Osteopathie

Stéphane Wemaëre

Fysiotherapeut - Osteopaat

stephane@aequi-librium.be

0475/464.594

Sportfysiotherapie
Osteopathie
Postoperatieve revalidatie

Reflexologie

Valérie Laurent

Reflexoloog en Traditionele Chinese Geneeskunde Massagetherapeut

valerie@aequi-librium.be

0456/71.70.74

Voetreflexologie Energetische beoordeling volgens de traditionele Chinese geneeskunde en herstel van het evenwicht door acupressuurmassage. Tuina-therapie en Chi Nei Tsang.

Gezondheid door balans


Afspraak maken?

Neem rechtstreeks contact op met onze specialisten.

Ons team